1 / 17Villager
Žaga akumulatorska verižna VBT 1440 Fuse Villager
SKU: S219914
5.0/5 (1 ocen)
174,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Opomba: naprava se dobavlja brez polnilnika in baterije.
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Fuse žage |
| Tip baterije | Li-ion |
| Dolžina meča | 350 mm |
| Hitrost verige | 8.5 m/s |
| Blagovna znamka | Villager |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Število zob verige | 26 zob |
| Priključna napetost | 36 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 4.96 kg |
Opis izdelka
Opomba: naprava se dobavlja brez polnilnika in baterije.



