1 / 12Villager
Žaga Akumulatorska Ročna VBT 0520-1BCB Fuse Villager
SKU: S227242
5.0/5 (1 ocen)
99,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Baterija 2Ah Polnilec 2,4A Ščitnik verige Napenjanje verige brez orodja
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Fuse žage |
| Model meča | 1/4, 1.3 mm |
| Hitrost verige | 5.6 m/s |
| Blagovna znamka | Villager |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Število zob verige | 16 zob |
| Priključna napetost | 18 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 2.98 kg |
| Tip rezila - verižne žage | Meč in veriga |
| Tip ročaja - verižne žage | Mehek ročaj |
Opis izdelka
Baterija 2Ah Polnilec 2,4A Ščitnik verige Napenjanje verige brez orodja



