-20%1 / 16Villager
Žaga akumulatorska verižna teleskopska VCPS 0820 Fuse Villager
SKU: S219626
5.0/5 (1 ocen)
99,99 €124,99 €Prihranite 25,00 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Opomba: Naprava brez baterije in polnilnika.
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Fuse žage |
| Tip baterije | Li-ion |
| Dolžina meča | 24 cm |
| Hitrost verige | 5.5 m/s |
| Blagovna znamka | Villager |
| Dolžina ročaja | 190 cm - 270 cm |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 18 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 4.92 kg |
Opis izdelka
Opomba: Naprava brez baterije in polnilnika.



