1 / 12Villager
Akumulatorska ročna verižna žaga VBT 0520-1BSC FUSE
SKU: S227494
5.0/5 (1 ocen)
124,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Čas delovanja s Fuse baterijo: 1.5Ah – 20 min 2Ah – 30 min 3Ah – 45 min 4Ah – 60 min 6Ah – 80 min Čas polnjenja s polnilnikom: 2.4A/1.5Ah – 45 min; 2.4A/2Ah – 60 min; 2.4A/3Ah – 90 min; 2.4A/4Ah – 120 min; 2.4A/6Ah – 180 min 4.5A/1.5Ah – 45 min; 4.5A/2Ah – 55 min; 4.5A/3Ah – 55 min; 4.5A/4Ah – 65
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Fuse žage |
| Model meča | 1/4, 1.3 mm |
| Tip baterije | Li-ion |
| Dolžina meča | Villytec - 155 mm |
| Hitrost verige | 5.6 m/s |
| Blagovna znamka | Villager |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Število zob verige | 32 zob |
| Priključna napetost | 18 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 4 kg |
| Tip rezila - verižne žage | Meč in veriga |
| Tip ročaja - verižne žage | Mehek ročaj |
| Število obratov - el./aku. orodje | 3700 rpm |
Opis izdelka
Čas delovanja s Fuse baterijo: 1.5Ah – 20 min 2Ah – 30 min 3Ah – 45 min 4Ah – 60 min 6Ah – 80 min Čas polnjenja s polnilnikom: 2.4A/1.5Ah – 45 min; 2.4A/2Ah – 60 min; 2.4A/3Ah – 90 min; 2.4A/4Ah – 120 min; 2.4A/6Ah – 180 min 4.5A/1.5Ah – 45 min; 4.5A/2Ah – 55 min; 4.5A/3Ah – 55 min; 4.5A/4Ah – 65 min; 4.5A/6Ah – 90 min 2x4.5A/1.5Ah – 45 min; 2x4.5A/2Ah – 55 min; 2x4.5A/3Ah – 55 min; 2x4.5A/4Ah – 65 min; 2x4.5A/6Ah – 90 min Priporočeni polnilniki: 2.4A, 4.5A, 2x4.5A Oprema: Orodje je dobavlj



