1 / 11Villager
Žaga Akumulatorska Ročna VBT 0620-2BSC Fuse Villager
SKU: S350036
5.0/5 (1 ocen)
249,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Vsebina: Orodje VBT 0620 2 × 4 Ah bateriji 2.4 A polnilec
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Fuse žage |
| Tip baterije | Li-ion |
| Dolžina meča | 23.5 cm |
| Hitrost verige | 12 m/s |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 450 W |
| Tip elektromotorja | Indukcijski elektromotor |
| Število zob verige | 47 zob |
| Priključna napetost | 18 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 6.24 kg |
| Vpenjalna glava baterije - el./aku. orodje | 4 Ah |
Opis izdelka
Vsebina: Orodje VBT 0620 2 × 4 Ah bateriji 2.4 A polnilec



