1 / 9Villager
Škropilnica Akumulatorska BS 7 Villager
SKU: S227260
5.0/5 (1 ocen)
39,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Nominalna napetost: 3,7 V Tok polnjenja: 1 A Velikost: 27,5 x 16 x 46 cm
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Akumulatorske škropilnice |
| Tip baterije | Li-ion |
| Čas delovanja | 120 min |
| Čas polnjenja | 3 h |
| Blagovna znamka | Villager |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 1.66 kg |
| Delovni tlak - škropilnice | 2.5 bar |
| Dolžina nastavka - škropilnice | 125 cm |
| Prostornina rezervoarja - škropilnice | 5 l |
| Največja temperatura vode - škropilnice | 40°C |
| Vpenjalna glava baterije - el./aku. orodje | 2.5 Ah |
Opis izdelka
Nominalna napetost: 3,7 V Tok polnjenja: 1 A Velikost: 27,5 x 16 x 46 cm



