
Villager
ŠKROPILNICA AKUMULATORSKA BS 12 086584 Villager
SKU: S227670
5.0/5 (1 ocen)
49,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Nazivna napetost baterije: 12 V Dimenzije: 340 x 220 x 490 mm Izhodna napetost: 12 V
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Akumulatorske škropilnice |
| Tip baterije | Li-ion |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 4 kg |
| Delovni tlak - škropilnice | 6 bar |
| Prostornina rezervoarja - škropilnice | 12 l |
| Največja temperatura vode - škropilnice | 40°C |
| Vpenjalna glava baterije - el./aku. orodje | 5 Ah |
Opis izdelka
Nazivna napetost baterije: 12 V Dimenzije: 340 x 220 x 490 mm Izhodna napetost: 12 V



