1 / 11Villager
Škropilnica 2v1 1621 Li-ion Prime Villager
SKU: S225961
5.0/5 (1 ocen)
74,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Akumulatorska škropilnica je namenjena za tretiranje rastlin z raztopinami v vrtovih, sadovnjakih in rastlinjakih. Baterijsko napajanje, ramenski pasovi, rezervoar s prostornino 14 litrov ter fleksibilna škropilna cev z regulacijo omogočajo enakomerno škropljenje. Ergonomsko oblikovan rezervoar je
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Akumulatorske škropilnice |
| Tip baterije | Li-ion |
| Čas polnjenja | 5 - 6 h |
| Blagovna znamka | Villager |
| Domet - škropilnice | 3 m |
| Priključna napetost | 12 V |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 4.4 kg |
| Delovni tlak - škropilnice | 1.5 - 4 bar |
| Prostornina rezervoarja - škropilnice | 14 l |
| Največja temperatura vode - škropilnice | 40°C |
| Vpenjalna glava baterije - el./aku. orodje | 8 Ah |
Opis izdelka
Akumulatorska škropilnica je namenjena za tretiranje rastlin z raztopinami v vrtovih, sadovnjakih in rastlinjakih. Baterijsko napajanje, ramenski pasovi, rezervoar s prostornino 14 litrov ter fleksibilna škropilna cev z regulacijo omogočajo enakomerno škropljenje. Ergonomsko oblikovan rezervoar je prilagojen hrbtu uporabnika, kar omogoča udobno nošenje in enakomerno nanašanje sredstva. Naprava je izdelana iz materialov, odpornih na kemikalije in korozijo, kar zagotavlja dolgo življenjsko dobo i



