1 / 6Villager
Škropilnica Akumulatorska BS 40 Villager
SKU: S227262
5.0/5 (1 ocen)
159,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Črpalka: 6,2 - 6,5 l/min 1,7 A polnilec 30 m črno cev Mesen pištola Ročaj
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Akumulatorske škropilnice |
| Tip baterije | Li-ion |
| Čas delovanja | 90 min |
| Čas polnjenja | 8 h |
| Blagovna znamka | Villager |
| Domet - škropilnice | 10 m |
| Priključna napetost | 12 V |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 14.19 kg |
| Delovni tlak - škropilnice | 6 bar |
| Prostornina rezervoarja - škropilnice | 40 l |
| Največja temperatura vode - škropilnice | 40°C |
| Vpenjalna glava baterije - el./aku. orodje | 12 Ah |
Opis izdelka
Črpalka: 6,2 - 6,5 l/min 1,7 A polnilec 30 m črno cev Mesen pištola Ročaj



