-20%1 / 9Agm
Škropilnica 2v1 AGM 1620 Li-ion
SKU: S225993
5.0/5 (1 ocen)
49,99 €62,49 €Prihranite 12,50 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Električna črpalka s stikalom – samodejno vzdržuje tlak in omogoča natančen nadzor zagona ter zaustavitve škropljenja. - Nastavljiv pretok tekočine – regulator pretoka omogoča prilagajanje jakosti curka. - LED indikator baterije – vizualni prikaz preostale kapacitete. - Več možnosti šob – dvojna š
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Akumulatorske škropilnice |
| Tip baterije | Li-ion |
| Čas delovanja | 360 min. |
| Čas polnjenja | 300 - 360 |
| Blagovna znamka | Agm |
| Priključna napetost | 12 V |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 4.35 kg |
| Delovni tlak - škropilnice | 1.5 - 4 bar |
| Dolžina cevi - škropilnice | ~ 3 m |
| Prostornina rezervoarja - škropilnice | 14 l |
| Največja temperatura vode - škropilnice | 40°C |
| Vpenjalna glava baterije - el./aku. orodje | 8 Ah |
Opis izdelka
- Električna črpalka s stikalom – samodejno vzdržuje tlak in omogoča natančen nadzor zagona ter zaustavitve škropljenja. - Nastavljiv pretok tekočine – regulator pretoka omogoča prilagajanje jakosti curka. - LED indikator baterije – vizualni prikaz preostale kapacitete. - Več možnosti šob – dvojna šoba in možnost podaljšanja usmerjevalnika curka zagotavljata prilagodljivost pri tretiranju nizkih in visokih rastlin. - Vzdrževanje Po škropljenju izpraznite rezervoar, ga sperite ter spustite vodo



