1 / 11Villager
Škropilnica akum. VBS 16 Li-ion Villager
SKU: S213841
5.0/5 (1 ocen)
119,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Električna črpalka s stikalom – samodejno vzdržuje tlak in omogoča natančen nadzor zagona ter zaustavitve škropljenja. - Nastavljiv pretok tekočine – regulator pretoka omogoča prilagajanje moči curka. - LED indikator baterije – vizualni prikaz preostale kapacitete. - Več možnosti šob – dvojna šoba
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Akumulatorske škropilnice |
| Tip baterije | Li-ion |
| Čas delovanja | 360 min. |
| Čas polnjenja | 5 - 6 h |
| Blagovna znamka | Villager |
| Domet - škropilnice | 3 m |
| Priključna napetost | 12 V |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 6.2 kg |
| Delovni tlak - škropilnice | 2.7 - 4.0 bar |
| Dolžina nastavka - škropilnice | 120 cm |
| Prostornina rezervoarja - škropilnice | 16 l |
| Vpenjalna glava baterije - el./aku. orodje | 8 Ah |
Opis izdelka
- Električna črpalka s stikalom – samodejno vzdržuje tlak in omogoča natančen nadzor zagona ter zaustavitve škropljenja. - Nastavljiv pretok tekočine – regulator pretoka omogoča prilagajanje moči curka. - LED indikator baterije – vizualni prikaz preostale kapacitete. - Več možnosti šob – dvojna šoba in možnost podaljšanja usmerjevalnika curka zagotavljata prilagodljivost pri tretiranju nizkih in visokih rastlin. - Vzdrževanje Po škropljenju izpraznite rezervoar, ga sperite in skozi sistem škrop



