1 / 13Villager
Sesalec VVC 40 DWS Villager
SKU: S221516
5.0/5 (1 ocen)
199,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- plastična cev 2m - plastična cev (2 dela) - mokro / suha krtača - krtača za oblazinjenje - okrogla krtača - ozka šoba - hepa filter mrežico - vreča za prah - vtičnica za električno orodje
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električni sesalniki |
| Premer cevi | 35 mm |
| Suhi filter | Filter in vrečka za prah |
| Mokri filter | Penasti filter |
| Dolžina cevi | 2 m |
| Vakuum sesanja | 19 kPa |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 1200 W |
| Prostornina posode | 40 l |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Sesalni pretok - sesalci | 2.05 m³/min |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 13.83 kg |
Opis izdelka
- plastična cev 2m - plastična cev (2 dela) - mokro / suha krtača - krtača za oblazinjenje - okrogla krtača - ozka šoba - hepa filter mrežico - vreča za prah - vtičnica za električno orodje



