1 / 7Villager
Sesalec VVC 20 DWS Villager
SKU: S222528
5.0/5 (1 ocen)
124,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Plastična cev 2 m Plastična cev (2 dela) Krtača za suho in mokro sesanje Krtača za oblazinjenje Okrogla krtača Ravna šoba HEPA filter z mrežo Vrečka za prah Vtičnica za orodje
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električni sesalniki |
| Premer cevi | 35 mm |
| Suhi filter | Filter in vrečka za prah |
| Mokri filter | Penasti filter |
| Dolžina cevi | 2 m |
| Vakuum sesanja | 19 kPa |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 1200 W |
| Prostornina posode | 20 l |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Sesalni pretok - sesalci | 2.05 m³/min |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 11.01 kg |
Opis izdelka
Plastična cev 2 m Plastična cev (2 dela) Krtača za suho in mokro sesanje Krtača za oblazinjenje Okrogla krtača Ravna šoba HEPA filter z mrežo Vrečka za prah Vtičnica za orodje



