1 / 7Villager
Sesalec VVC 18 HU Villager
SKU: S222527
5.0/5 (1 ocen)
74,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Plastična cev 1,5 m Plastična cev (2 dela) Krtača za suho in mokro sesanje Krtača za oblazinjenje Okrogla krtača Ravna šoba HEPA filter z mrežo Vrečka za prah
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električni sesalniki |
| Premer cevi | 35 mm |
| Suhi filter | Filter in vrečka za prah |
| Mokri filter | Penasti filter |
| Dolžina cevi | 1.5 m |
| Vakuum sesanja | 18 kPa |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 1200 W |
| Prostornina posode | 18 l |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Sesalni pretok - sesalci | 1.65 m³/min |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 7.15 kg |
Opis izdelka
Plastična cev 1,5 m Plastična cev (2 dela) Krtača za suho in mokro sesanje Krtača za oblazinjenje Okrogla krtača Ravna šoba HEPA filter z mrežo Vrečka za prah



