
Agm
Sesalec za pepel AGM 800-18 AVC
SKU: S220334
5.0/5 (1 ocen)
39,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Kartonska škatla HEPA filter Pralna vrečka
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električni sesalniki |
| Dolžina cevi | 0.8 m |
| Dolžina kabla | 3 m |
| Vakuum sesanja | 16 kPa |
| Blagovna znamka | Agm |
| Priključna moč | 800 W |
| Prostornina posode | 18 l |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Sesalni pretok - sesalci | 2 m³/min (33.3 l/s) |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 3.5 kg |
| Dolžina aluminijaste cevi | 230 mm |
| Največja dovoljena temperatura pepela | 40°C |
Opis izdelka
Kartonska škatla HEPA filter Pralna vrečka



