1 / 7Villager
Sesalec el. VVC 10 HU Villager
SKU: S222526
5.0/5 (1 ocen)
62,49 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Plastična cev 1,5 m Plastična cev (2 dela) Krtača za suho in mokro sesanje Krtača za oblazinjenje Okrogla krtača Ravna šoba HEPA filter z mrežo
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električni sesalniki |
| Premer cevi | 35 mm |
| Suhi filter | Filter in vrečka za prah |
| Mokri filter | Penasti filter |
| Dolžina cevi | 1.5 m |
| Vakuum sesanja | 18 kPa |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 1200 W |
| Prostornina posode | 10 l |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Sesalni pretok - sesalci | 1.65 m³/min |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 6.61 kg |
Opis izdelka
Plastična cev 1,5 m Plastična cev (2 dela) Krtača za suho in mokro sesanje Krtača za oblazinjenje Okrogla krtača Ravna šoba HEPA filter z mrežo



