1 / 7Villager
Brusilnik Kotni Fuse VLP 4420 Villager
SKU: S227243
5.0/5 (1 ocen)
124,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Opomba: Naprava se dobavlja brez baterije in polnilca.
Tehnične lastnosti
| Navoj osi | M14 |
| Kategorija | Fuse brusilniki |
| Blagovna znamka | Villager |
| Premer plošče | 115 mm |
| Tip elektromotorja | Indukcijski elektromotor |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 2.47 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 4000 - 8500 rpm |
Opis izdelka
Opomba: Naprava se dobavlja brez baterije in polnilca.



