1 / 18Villager
Brusilnik orbitalni FUSE VLN 7220 Villager
SKU: S221816
5.0/5 (1 ocen)
62,49 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Opomba: naprava se dobavlja brez polnilca in baterije.
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Fuse brusilniki |
| Tip brusilnika | Rotacijski |
| Blagovna znamka | Villager |
| Brusna površina | 125 mm |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 1.42 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 10000 rpm |
Opis izdelka
Opomba: naprava se dobavlja brez polnilca in baterije.



