1 / 6Villager
Brusilnik Kotni FUSE VLN 4320-1BCB Villager
SKU: S225626
5.0/5 (1 ocen)
99,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Oprema: VLN 4320 orodje Baterija 3Ah Polnilec 2.4A
Tehnične lastnosti
| Navoj osi | M14 |
| Kategorija | Fuse brusilniki |
| Blagovna znamka | Villager |
| Premer plošče | 115 mm |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 3.73 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 8000 rpm |
Opis izdelka
Oprema: VLN 4320 orodje Baterija 3Ah Polnilec 2.4A



