1 / 7Villager
BRUSILNIK KOTNI FUSE VLP 4620 088697 Villager
SKU: S351368
5.0/5 (1 ocen)
149,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Čas delovanja z baterijo: 1,5 Ah – 10 min 2 Ah – 15 min 3 Ah – 25 min 4 Ah – 30 min 6 Ah – 50 min Čas polnjenja s polnilnikom: -2,4 A / 1,5 Ah – 45 min; 2,4 A / 2 Ah – 60 min; 2,4 A / 3 Ah – 90 min; 2,4 A / 4 Ah – 120 min; 2,4 A / 6 Ah – 180 min 4,5 A / 1,5 Ah – 45 min; 4,5 A / 2 Ah – 55 min; 4,5 A
Tehnične lastnosti
| Navoj osi | M14 |
| Kategorija | Fuse brusilniki |
| Tip baterije | Li-ion |
| Blagovna znamka | Villager |
| Premer plošče | 125 mm |
| Tip elektromotorja | Indukcijski elektromotor |
| Priključna napetost | 18 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 9.3 kg |
Opis izdelka
Čas delovanja z baterijo: 1,5 Ah – 10 min 2 Ah – 15 min 3 Ah – 25 min 4 Ah – 30 min 6 Ah – 50 min Čas polnjenja s polnilnikom: -2,4 A / 1,5 Ah – 45 min; 2,4 A / 2 Ah – 60 min; 2,4 A / 3 Ah – 90 min; 2,4 A / 4 Ah – 120 min; 2,4 A / 6 Ah – 180 min 4,5 A / 1,5 Ah – 45 min; 4,5 A / 2 Ah – 55 min; 4,5 A / 3 Ah – 55 min; 4,5 A / 4 Ah – 65 min; 4,5 A / 6 Ah – 90 min 2 × 4,5 A / 1,5 Ah – 45 min; 2 × 4,5 A / 2 Ah – 55 min; 2 × 4,5 A / 3 Ah – 55 min; 2 × 4,5 A / 4 Ah – 65 min; 2 × 4,5 A / 6 Ah – 90 min



