1 / 17Villager
Brusilnik kotni VLN 4320-1BSC Villager
SKU: S220303
5.0/5 (1 ocen)
124,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Čas delovanja s Fuse baterijo: 1.5Ah – 15 min 2Ah – 20 min 3Ah – 40 min 4Ah – 50 min 6Ah – 80 min Čas polnjenja s polnilnikom: 2.4A/1.5Ah – 45 min; 2.4A/2Ah – 60 min; 2.4A/3Ah – 90 min; 2.4A/4Ah – 120 min; 2.4A/6Ah – 180 min 4.5A/1.5Ah – 45 min; 4.5A/2Ah – 55 min; 4.5A/3Ah – 55 min; 4.5A/4Ah – 65
Tehnične lastnosti
| Navoj osi | M14 |
| Kategorija | Fuse brusilniki |
| Tip baterije | Li-ion |
| Blagovna znamka | Villager |
| Premer plošče | 115 mm / 22 mm |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 18 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 4.72 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 8000 rpm |
Opis izdelka
Čas delovanja s Fuse baterijo: 1.5Ah – 15 min 2Ah – 20 min 3Ah – 40 min 4Ah – 50 min 6Ah – 80 min Čas polnjenja s polnilnikom: 2.4A/1.5Ah – 45 min; 2.4A/2Ah – 60 min; 2.4A/3Ah – 90 min; 2.4A/4Ah – 120 min; 2.4A/6Ah – 180 min 4.5A/1.5Ah – 45 min; 4.5A/2Ah – 55 min; 4.5A/3Ah – 55 min; 4.5A/4Ah – 65 min; 4.5A/6Ah – 90 min 2x4.5A/1.5Ah – 45 min; 2x4.5A/2Ah – 55 min; 2x4.5A/3Ah – 55 min; 2x4.5A/4Ah – 65 min; 2x4.5A/6Ah – 90 min Priporočeni polnilniki: 2.4A, 4.5A, 2x4.5A Oprema: Orodje je dobavlj



