
Agm
Žaga Vbodna AGM JS 450
SKU: S225678
5.0/5 (1 ocen)
24,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Izdelek Žaga Vbodna AGM JS 450 je dostupan za kupovinu, ali trenutno nema detaljan opis. Molimo vas da nas kontaktirate za više informacija.
Tehnične lastnosti
| Hod rezila | 18 mm |
| Kategorija | Vbodne žage |
| Blagovna znamka | Agm |
| Priključna moč | 450 W |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Vpenjalna glava rezanja | jeklo, les - 5 mm, 55 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 1.8 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 3000 rpm |
Opis izdelka
Izdelek Žaga Vbodna AGM JS 450 je dostupan za kupovinu, ali trenutno nema detaljan opis. Molimo vas da nas kontaktirate za više informacija.



