1 / 4Villager
Žaga vbodna VLN 1108 Villager
SKU: S221290
5.0/5 (1 ocen)
64,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Laser - Rezilo žage - Vzporedno vodilo - Vakuumska priključna cev
Tehnične lastnosti
| Hod rezila | 18 mm |
| Kategorija | Vbodne žage |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 750 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Vpenjalna glava rezanja | jeklo, les - 10 mm, 100 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 2.72 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 800 - 3000 rpm |
Opis izdelka
- Laser - Rezilo žage - Vzporedno vodilo - Vakuumska priključna cev



