1 / 4Villager
Žaga vbodna 710W - VLP 1117 Villager
SKU: S224896
5.0/5 (1 ocen)
64,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Hiter priklop orodja Brezključna nastavitev kota Vzporedna vodilica Priključna cev za sesalnik Plastični drsnik
Tehnične lastnosti
| Hod rezila | 23 mm |
| Kategorija | Vbodne žage |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 710 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Vpenjalna glava rezanja | jeklo, les - 10 mm, 105 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 2.93 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 1000 - 3100 rpm |
Opis izdelka
Hiter priklop orodja Brezključna nastavitev kota Vzporedna vodilica Priključna cev za sesalnik Plastični drsnik



