
Villager
Žaga Vbodna VLP 1115 Villager
SKU: S225242
5.0/5 (1 ocen)
49,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Hiter sprejem orodja Nastavitev kota brez ključa Paralelno vodilo Priključna cev za sesalnik Plastični drsnik
Tehnične lastnosti
| Hod rezila | 19 mm |
| Kategorija | Vbodne žage |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 550 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Vpenjalna glava rezanja | jeklo, les - 6 mm, 55 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 2.45 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 1000 - 3000 rpm |
Opis izdelka
Hiter sprejem orodja Nastavitev kota brez ključa Paralelno vodilo Priključna cev za sesalnik Plastični drsnik



