1 / 4Villager
Žaga bencinska verižna VGS 5032 PE Villager
SKU: S219702
5.0/5 (1 ocen)
259,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Antivibracijski sistem Super Start Prozoren rezervoar Vgrajeno orodje Črpalka za zagon (prajmer)
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske verižne žage |
| Model meča | Speed Cut; 45 cm; 325; 1.3 mm |
| Tip motorja | 2-taktni |
| Model verige | 95TXL072E; 325; 1.3 mm |
| Moč motorja | 2.2 kW |
| Dolžina meča | 45 cm |
| Olje za verige | Mineralno olje |
| Blagovna znamka | Villager |
| Število obratov | 12000 rpm |
| Rezervoar za olje | 0.25 l |
| Prostornina motorja | 50.9 cm³ |
| Rezervoar za gorivo | 0.52 l |
| Število zob verige | 36 zob |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Gorivo - verižne žage | Mešanica 40:1 (neosvinčen bencin : olje za 2-taktne motorje) |
| Sistem za oskrbo z oljem | Mehanska batna črpalka |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 7.91 kg |
Opis izdelka
Antivibracijski sistem Super Start Prozoren rezervoar Vgrajeno orodje Črpalka za zagon (prajmer)



