1 / 6Villager
Žaga bencinska verižna VGS 3920 PE Villager
SKU: S219700
5.0/5 (1 ocen)
219,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Antivibracijski sistem Prozoren rezervoar Črpalka za zagon (prajmer)
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske verižne žage |
| Model meča | Low Pro; 35 cm; 3/8; 1.3 mm |
| Tip motorja | 2-taktni |
| Model verige | 91P053X; 3/8; 1.3 mm |
| Moč motorja | 1.6 kW |
| Dolžina meča | 35 cm |
| Blagovna znamka | Villager |
| Število obratov | 12000 rpm |
| Rezervoar za olje | 0.28 l |
| Prostornina motorja | 38.5 cm³ |
| Rezervoar za gorivo | 0.41 l |
| Število zob verige | 26 zob |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Gorivo - verižne žage | Mešanica 40:1 (neosvinčen bencin : olje za 2-taktne motorje) |
| Sistem za oskrbo z oljem | Mehanska batna črpalka |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 7.36 kg |
Opis izdelka
Antivibracijski sistem Prozoren rezervoar Črpalka za zagon (prajmer)



