1 / 2Villager
Žaga bencinska verižna VGS 260 Prime Villager
SKU: S219698
5.0/5 (1 ocen)
139,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Opremljena je s antivibracijskim sistemom, ki zagotavlja udobje pri daljših sečnjah. Njena robustna konstrukcija in enostaven zagon sta odlična izbira za domače uporabnike, ki iščejo zanesljivo in enostavno orodje za vsakodnevna opravila.
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske verižne žage |
| Model meča | Villager; 30cm; 3/8; 1.3 mm |
| Tip motorja | 2-taktni |
| Model verige | 3/8; 1.3 mm |
| Moč motorja | 0.9 kW |
| Dolžina meča | 30 cm |
| Olje za verige | Motorno olje SAE #10W-30 |
| Blagovna znamka | Villager |
| Število obratov | 12000 rpm |
| Rezervoar za olje | 0.14 l |
| Prostornina motorja | 25.4 cm³ |
| Rezervoar za gorivo | 0.20 l |
| Število zob verige | 22.5 zob |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Sistem za oskrbo z oljem | Mehanska batna črpalka |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 5.3 kg |
| Poraba goriva pri največji moči motorja | 560 g/kWh |
Opis izdelka
Opremljena je s antivibracijskim sistemom, ki zagotavlja udobje pri daljših sečnjah. Njena robustna konstrukcija in enostaven zagon sta odlična izbira za domače uporabnike, ki iščejo zanesljivo in enostavno orodje za vsakodnevna opravila.



