1 / 8Villager
Žaga bencinska verižna VGS 380 Prime Villager
SKU: S220258
5.0/5 (1 ocen)
119,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Zmogljiv dvotaktni motor – zagotavlja stabilno delovanje pri večjih obremenitvah in daljših rezih v tršem lesu. - Profesionalna rezalna oprema – kakovostna vodilica in veriga omogočata hitro in učinkovito rezanje. - Nastavljiva oljna črpalka – omogoča optimalno mazanje verige v različnih pogojih i
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske verižne žage |
| Model meča | Villager; 40 cm; 3/8; 1.3 mm |
| Tip motorja | 2-taktni |
| Model verige | 0,375", 1,3 mm, 28,5 zob |
| Moč motorja | 1.2 kW |
| Dolžina meča | 40 cm |
| Hitrost verige | 23.11 m/s |
| Olje za verige | Villager / Oregon / SAE#10W-30 |
| Blagovna znamka | Villager |
| Rezervoar za olje | 0.21 l |
| Prostornina motorja | 37.2 cm³ |
| Rezervoar za gorivo | 0.31 l |
| Število zob verige | 28.5 zob |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Gorivo - verižne žage | Mešanica 40:1 (neosvinčen bencin : olje za 2-taktne motorje) |
| Sistem za oskrbo z oljem | Mehanska batna črpalka |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 6.9 kg |
| Št. obratov v prostem teku | 3500 rpm |
| Poraba goriva pri največji moči motorja | 560 g/kWh |
Opis izdelka
- Zmogljiv dvotaktni motor – zagotavlja stabilno delovanje pri večjih obremenitvah in daljših rezih v tršem lesu. - Profesionalna rezalna oprema – kakovostna vodilica in veriga omogočata hitro in učinkovito rezanje. - Nastavljiva oljna črpalka – omogoča optimalno mazanje verige v različnih pogojih in pri različnih tehnikah rezanja. - Inercijska zavora verige – takoj ustavi verigo ob povratnem udarcu in poveča raven varnosti uporabnika. - Antivibracijski ročaji – zmanjšujejo utrujenost rok in izb



