1 / 2Villager
Žaga bencinska verižna VGS 520 Prime Villager
SKU: S220260
5.0/5 (1 ocen)
149,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Opremljena z antivibracijskim sistemom za večje udobje ter avtomatskim mazanjem verige, kar zagotavlja dolgotrajno delovanje. Z robustno konstrukcijo in visokokakovostnimi materiali je Villager VGS 520 Prime odlična izbira za uporabnike, ki potrebujejo zanesljivo in učinkovito orodje za profesional
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske verižne žage |
| Model meča | Villager 45 cm, 325, 1.5 mm |
| Tip motorja | 2-taktni |
| Moč motorja | 2.1 kW |
| Dolžina meča | 45 cm |
| Blagovna znamka | Villager |
| Število obratov | 12000 rpm |
| Rezervoar za olje | 0.26 l |
| Prostornina motorja | 50.1 cm³ |
| Rezervoar za gorivo | 0.55 l |
| Število zob verige | 36 zob |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Gorivo - verižne žage | Mešanica 40:1 (neosvinčen bencin : olje za 2-taktne motorje) |
| Sistem za oskrbo z oljem | Mehanska batna črpalka |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 8.54 kg |
| Št. obratov v prostem teku | 3200 rpm |
| Poraba goriva pri največji moči motorja | 560 g/kWh |
Opis izdelka
Opremljena z antivibracijskim sistemom za večje udobje ter avtomatskim mazanjem verige, kar zagotavlja dolgotrajno delovanje. Z robustno konstrukcijo in visokokakovostnimi materiali je Villager VGS 520 Prime odlična izbira za uporabnike, ki potrebujejo zanesljivo in učinkovito orodje za profesionalno ali intenzivno rabo.



