1 / 6Villager
Žaga bencinska verižna VGS 460 Prime Villager
SKU: S220259
5.0/5 (1 ocen)
139,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Antivibracijski sistem zmanjšuje obremenitev in utrujenost uporabnika. Robustna konstrukcija in kakovostni materiali zagotavljajo dolgo življenjsko dobo in zanesljivost, zaradi česar je Villager VGS 460 Prime odlična izbira za zahtevne uporabnike, ki potrebujejo moč in učinkovitost pri vsakodnevnem
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske verižne žage |
| Model meča | Villager 44 cm |
| Tip motorja | 2-taktni |
| Moč motorja | 1.8 kW |
| Dolžina meča | 44 cm |
| Olje za verige | Motorno olje SAE #10W-30 |
| Blagovna znamka | Villager |
| Število obratov | 11000 rpm |
| Rezervoar za olje | 0.26 l |
| Prostornina motorja | 45.8 cm³ |
| Rezervoar za gorivo | 0.55 l |
| Število zob verige | 36 zob |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Gorivo - verižne žage | Mešanica 40:1 (neosvinčen bencin : olje za 2-taktne motorje) |
| Sistem za oskrbo z oljem | Mehanska batna črpalka |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 8.49 kg |
| Št. obratov v prostem teku | 3500 rpm |
Opis izdelka
Antivibracijski sistem zmanjšuje obremenitev in utrujenost uporabnika. Robustna konstrukcija in kakovostni materiali zagotavljajo dolgo življenjsko dobo in zanesljivost, zaradi česar je Villager VGS 460 Prime odlična izbira za zahtevne uporabnike, ki potrebujejo moč in učinkovitost pri vsakodnevnem delu.



