1 / 2Villager
Žaga bencinska verižna VGS 3011 PE Villager
SKU: S219699
5.0/5 (1 ocen)
219,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Sistem za hitro napenjanje verige in antivibracijski sistem pripomore k večjemu udobju pri daljšem delu. Zasnovana za lažje in natančnejše naloge, Villager VGS 3011 PE ponuja zanesljivost in moč za uporabnike, ki iščejo vsestransko orodje za umetniške ali vrtnarske projekte.
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske verižne žage |
| Model meča | Villager Carving, 30 cm 1/4 |
| Tip motorja | 2-taktni |
| Model verige | 25AP 1/4, 1.3 mm |
| Moč motorja | 1 kW |
| Dolžina meča | 30 cm |
| Olje za verige | Motorno olje SAE #10W-30 |
| Blagovna znamka | Villager |
| Število obratov | 12000 rpm |
| Rezervoar za olje | 0.20 l |
| Prostornina motorja | 28.5 cm³ |
| Rezervoar za gorivo | 0.21 l |
| Število zob verige | 32 zob |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Sistem za oskrbo z oljem | Mehanska batna črpalka |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 5.72 kg |
Opis izdelka
Sistem za hitro napenjanje verige in antivibracijski sistem pripomore k večjemu udobju pri daljšem delu. Zasnovana za lažje in natančnejše naloge, Villager VGS 3011 PE ponuja zanesljivost in moč za uporabnike, ki iščejo vsestransko orodje za umetniške ali vrtnarske projekte.



