-30%1 / 5Villager
Žaga Akumulatorska BVS 1 Prime Villager
SKU: S227263
5.0/5 (1 ocen)
69,99 €99,99 €Prihranite 30,00 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Natančno obrezovanje in rezanje – za žive meje, sadovnjake, grmovje in les manjšega premera. - Kompaktno in lahko orodje – manj utrujenosti in lažje rokovanje nad višino ramen. - Hitro in enostavno nameščanje verige in vodila – vrtljiv gumb in napenjalni zatič omogočata enostavno namestitev in nap
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Akumulatorske škarje |
| Model verige | 1/4"", 1,1 mm, 32 zob |
| Tip baterije | Li-ion |
| Dolžina meča | 235 mm |
| Hitrost verige | 10 m/s |
| Blagovna znamka | Villager |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Izhodna moč polnilnika | 1 A |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 1.49 kg |
| Vpenjalna glava baterije - el./aku. orodje | 2.5 Ah |
Opis izdelka
- Natančno obrezovanje in rezanje – za žive meje, sadovnjake, grmovje in les manjšega premera. - Kompaktno in lahko orodje – manj utrujenosti in lažje rokovanje nad višino ramen. - Hitro in enostavno nameščanje verige in vodila – vrtljiv gumb in napenjalni zatič omogočata enostavno namestitev in napenjanje verige. - Samodejno mazanje verige – zagotavlja gladko rezanje in daljšo življenjsko dobo verige. - Litij-ionska baterija z dolgo življenjsko dobo – stabilna zmogljivost in zanesljivo delovanj



