-20%1 / 9Villager
Škarje akum. za obrezovanje VBP 20 Villager
SKU: S221326
5.0/5 (1 ocen)
159,99 €199,99 €Prihranite 40,00 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- 2 × 2Ah Li-ion akumulator - Polnilnik - Kovček
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Akumulatorske škarje |
| Tip baterije | Li-ion |
| Blagovna znamka | Villager |
| Material rezila | Jeklo SK 5 |
| Priključna napetost | 14.4 V |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 3.09 kg |
| Premer rezanja - orodja za obrezovanje | 25 mm |
| Vpenjalna glava baterije - el./aku. orodje | 2 Ah |
Opis izdelka
- 2 × 2Ah Li-ion akumulator - Polnilnik - Kovček



