-33%Villager
Žaga Akumulatorska 20V 4Ah BVS 8 Villager
SKU: S225926
5.0/5 (1 ocen)
149,99 €224,99 €Prihranite 75,00 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Motor brez ščetk, zaslon, avtomatska črpalka za olje Veriga: 23,5 zob Hitrost verige: 12 m/s Dolžina vodila: 17,7 cm 2 bateriji
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Akumulatorske škarje |
| Čas delovanja | 60 min. |
| Čas polnjenja | 120 min. |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 350 W |
| Tip elektromotorja | Indukcijski (brezkrtačni) |
| Priključna napetost | 21 V |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 5.6 kg |
| Premer rezanja - orodja za obrezovanje | 20 cm |
| Vpenjalna glava baterije - el./aku. orodje | 4 Ah |
Opis izdelka
Motor brez ščetk, zaslon, avtomatska črpalka za olje Veriga: 23,5 zob Hitrost verige: 12 m/s Dolžina vodila: 17,7 cm 2 bateriji



