
Villager
Škarje Akum. za Obrezovanje VBP 7.0 Villager
SKU: S225927
5.0/5 (1 ocen)
99,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Tip C za USB polnilec z 1 m dolgim kablom LED lučka, indikator napolnjenosti baterije Nazivna napetost: DC 7,2 V Nazivna moč: 180 W Nazivni tok: 50 A
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Akumulatorske škarje |
| Čas delovanja | 30-35 min. 2000 rezi |
| Čas polnjenja | 3,5 h |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna napetost | 7.2 V |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 1.38 kg |
| Premer rezanja - orodja za obrezovanje | 22 mm |
| Vpenjalna glava baterije - el./aku. orodje | 4 Ah |
Opis izdelka
Tip C za USB polnilec z 1 m dolgim kablom LED lučka, indikator napolnjenosti baterije Nazivna napetost: DC 7,2 V Nazivna moč: 180 W Nazivni tok: 50 A



