-20%1 / 2Villager
Škarje akum. za obrezovanje VBP 4.0 Villager
SKU: S224452
5.0/5 (1 ocen)
39,99 €49,99 €Prihranite 10,00 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Integralna Li-ion baterija Polnilni kabel Čas delovanja: 8 mm veja / približno 30 min
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Akumulatorske škarje |
| Tip baterije | Li-ion |
| Blagovna znamka | Villager |
| Material rezila | Jeklo s teflonsko barvo SK 5 |
| Priključna napetost | 3.6 V |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 0.91 kg |
| Premer rezanja - orodja za obrezovanje | 12 mm |
| Vpenjalna glava baterije - el./aku. orodje | 2 Ah |
Opis izdelka
Integralna Li-ion baterija Polnilni kabel Čas delovanja: 8 mm veja / približno 30 min



