1 / 6Villager
Škarje Akum. Za Obrezovanje VBP 30 Villager
SKU: S227671
5.0/5 (1 ocen)
149,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Zmogljiv pogon – zagotavlja stabilno rezalno učinkovitost pri obrezovanju debelejših vej. - Varnostna blokada stikala – preprečuje nenameren vklop. - Kakovostna jeklena rezila – zagotavljajo čist rez in urejeno obrezovanje. - Ergonomski ročaj z oblogo – omogoča varen oprijem in boljši nadzor nad o
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Akumulatorske škarje |
| Tip baterije | Li-ion |
| Blagovna znamka | Villager |
| Material rezila | Jeklo SK 5 |
| Priključna moč | 180 W |
| Priključna napetost | 14.4 V |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Izhodna moč polnilnika | 1 A |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 2.47 kg |
| Tip - orodje za obrezovanje | Škarje za obrezovanje |
| Vpenjalna glava baterije - el./aku. orodje | 2.5 Ah |
Opis izdelka
- Zmogljiv pogon – zagotavlja stabilno rezalno učinkovitost pri obrezovanju debelejših vej. - Varnostna blokada stikala – preprečuje nenameren vklop. - Kakovostna jeklena rezila – zagotavljajo čist rez in urejeno obrezovanje. - Ergonomski ročaj z oblogo – omogoča varen oprijem in boljši nadzor nad orodjem. - Indikator baterije – jasno prikazuje preostalo napolnjenost med delom. - Odstranljiva litij-ionska baterija – omogoča hitro menjavo baterije in neprekinjeno delo. - Nastavljiva odprtina rezi



