1 / 7Agm
Vrtalnik udarni AGM ID 713
SKU: S224944
5.0/5 (1 ocen)
27,49 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Nastavljiv ročaj - Omejevalnik globine
Tehnične lastnosti
| Vpetje | 13 mm |
| Kategorija | Udarni vijačniki |
| Št. udarcev | 0 - 46400 min⁻¹ |
| Blagovna znamka | Agm |
| Priključna moč | 710 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 260 V ~ 50 Hz |
| Vpenjalna glava vrtanja | jeklo, beton, les - 13 mm, 13 mm, 25 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 2.09 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 0 - 2900 rpm |
Opis izdelka
- Nastavljiv ročaj - Omejevalnik globine


