1 / 4Villager
Vijačnik udarni el. VLN 1943 Villager
SKU: S224472
5.0/5 (1 ocen)
59,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Nasadni ključi (17, 19, 21, 22) Kovček
Tehnične lastnosti
| Navor | 300 Nm |
| Vpetje | ½" štirikotno |
| Kategorija | Udarni vijačniki |
| Št. udarcev | 5200 ipm |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 450 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 3.54 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 2600 rpm |
Opis izdelka
Nasadni ključi (17, 19, 21, 22) Kovček


