1 / 5Agm
VRTALNIK EL. AGM 550-13 086248 AGM
SKU: S227615
5.0/5 (1 ocen)
24,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Moč motorja – Naprava ima motor moči 550 W, s hitrostjo prostega teka 3000 vrtljajev na minuto in številom udarcev 48.000 na minuto, kar omogoča učinkovito delovanje. - Varnost in oprema – Opremljena je s pomožnim ročajem in omejevalnikom globine, ki olajšujeta uporabo, medtem ko dvojna izolacija
Tehnične lastnosti
| Vpetje | 13 mm |
| Kategorija | Udarni vijačniki |
| Št. udarcev | 0 - 48000 ipm |
| Blagovna znamka | Agm |
| Priključna moč | 550 W |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 1.96 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 0 - 3000 rpm |
Opis izdelka
- Moč motorja – Naprava ima motor moči 550 W, s hitrostjo prostega teka 3000 vrtljajev na minuto in številom udarcev 48.000 na minuto, kar omogoča učinkovito delovanje. - Varnost in oprema – Opremljena je s pomožnim ročajem in omejevalnikom globine, ki olajšujeta uporabo, medtem ko dvojna izolacija zagotavlja visoko raven varnosti. - Kompaktna in lahka zasnova – S težo le 1,6 kg naprava omogoča enostavno prenašanje in uporabo. - Oprema: Pomožni ročaj Omejevalnik globine Ključ za vpenjalno gla


