
Villager
Električni Udarni Vrtalnik VLN 253 SC
SKU: S240317
5.0/5 (1 ocen)
49,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Plastična torba Nastavljiv ročaj Omejevalnik globine 105 kosov dodatkov
Tehnične lastnosti
| Vpetje | 13 mm |
| Kategorija | Udarni vijačniki |
| Št. udarcev | 0 - 44800 ipm |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 500 W |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Vpenjalna glava vrtanja | jeklo, beton, les - 10 mm, 13 mm, 20 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 3.79 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 0 - 2800 rpm |
Opis izdelka
Plastična torba Nastavljiv ročaj Omejevalnik globine 105 kosov dodatkov


