1 / 5Villager
Vrtalnik kladivo el. 1050 W VLP 311 SDS Plus Villager
SKU: S224893
5.0/5 (1 ocen)
119,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Nastavljiv ročaj Globinski omejevalnik Set svedrov in dlet Kovček
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električna vrtalna kladiva |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 1050 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 6.48 kg |
| Vpetje - vrtalna kladiva | SDS PLUS |
| Moč udarca - vrtalna kladiva | 4 J |
| Št. udarcev - vrtalna kladiva | 0 - 4600 ipm |
| Število obratov - el./aku. orodje | 0 - 1100 rpm |
| Vpenjalna glava vrtanja - vrtalna kladiva | jeklo, beton, les - 13 mm, 26 mm, 42 mm |
Opis izdelka
Nastavljiv ročaj Globinski omejevalnik Set svedrov in dlet Kovček



