1 / 8Villager
Vrtalnik-kladivo VLN 1760 Villager
SKU: S221272
5.0/5 (1 ocen)
249,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Nastavljiv ročaj - Set dleta - Set krtačk - Kovček
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električna vrtalna kladiva |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 1700 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 23.43 kg |
| Vpetje - vrtalna kladiva | HEX |
| Moč udarca - vrtalna kladiva | 60 J |
| Št. udarcev - vrtalna kladiva | 0 - 1850 ipm |
Opis izdelka
- Nastavljiv ročaj - Set dleta - Set krtačk - Kovček



