1 / 6Villager
Vrtalnik -udarno kladivo VLN 0805 Villager
SKU: S221267
5.0/5 (1 ocen)
74,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Nastavljiv ročaj - Omejilnik globine - Set svedrov in dleta - Kovček
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električna vrtalna kladiva |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 800 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 6.33 kg |
| Vpetje - vrtalna kladiva | SDS PLUS |
| Moč udarca - vrtalna kladiva | 4 J |
| Št. udarcev - vrtalna kladiva | 0 - 3900 ipm |
| Število obratov - el./aku. orodje | 0 - 900 rpm |
| Vpenjalna glava vrtanja - vrtalna kladiva | jeklo, beton, les - 13 mm, 26 mm, 42 mm |
Opis izdelka
- Nastavljiv ročaj - Omejilnik globine - Set svedrov in dleta - Kovček



