1 / 6Villager
Vrtalnik-kladivo VLN 1609 Villager
SKU: S221271
5.0/5 (1 ocen)
149,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
-Nastavljiv ročaj - Set svedrov in dleta - Omejilnik globine - Kovček
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električna vrtalna kladiva |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 1600 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 11.13 kg |
| Vpetje - vrtalna kladiva | SDS MAX |
| Moč udarca - vrtalna kladiva | 9 J |
| Št. udarcev - vrtalna kladiva | 0 - 3530 ipm |
| Število obratov - el./aku. orodje | 0 - 560 rpm |
| Vpenjalna glava vrtanja - vrtalna kladiva | beton, les - 40 mm, 60 mm |
Opis izdelka
-Nastavljiv ročaj - Set svedrov in dleta - Omejilnik globine - Kovček



