1 / 4Villager
Varilni Aparat VWM Combo 205 MMA/MAG Villager
SKU: S227251
5.0/5 (1 ocen)
299,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Nosilec elektrod Pištola za žico Klešče za maso Zaščitna maska Jeklena krtača
Tehnične lastnosti
| Kategorija | MMA varilni aparati |
| Tip varjenja | MIG/MAG ; MMA (REL) ; TIG |
| Blagovna znamka | Villager |
| Izhodna napetost | MIG/MAG: 16.5-22,0 V ; MMA(REL): 12.2-25.6 V ; TIG: 11.2-18 V |
| Priključna moč | 10 kW |
| Premer varilne žice | 0.8 mm - 1 mm |
| Priključna napetost | 230 V |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 12.7 kg |
| Varilni tok - varilni aparati | MIG/MAG: 50-160 A ; MMA(REL): 30-140 A ; TIG: 30-200 A |
Opis izdelka
Nosilec elektrod Pištola za žico Klešče za maso Zaščitna maska Jeklena krtača



