
Villager
Varilni aparat MMA/TIG 162 R Villager
SKU: S224453
5.0/5 (1 ocen)
299,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
TIG pištola Zaščitna maska Nosilec elektrod Klešče za maso Jeklena krtača
Tehnične lastnosti
| Kategorija | MMA varilni aparati |
| Tip varjenja | MMA/TIG |
| Delovni cikel | 160A-25%/80A-100% |
| Blagovna znamka | Villager |
| Izhodna napetost | 76 V |
| Priključna moč | 2800 W |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 9.27 kg |
| Varilni tok - varilni aparati | 25A - 160A |
Opis izdelka
TIG pištola Zaščitna maska Nosilec elektrod Klešče za maso Jeklena krtača



