1 / 6Villager
Varilni aparat inverter VIWM-205 Villager
SKU: S223321
5.0/5 (1 ocen)
199,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Zaščitna maska Držalo za elektrode Klešče za maso Jeklena krtača
Tehnične lastnosti
| Kategorija | MMA varilni aparati |
| Tip varjenja | MMA |
| Delovni cikel | 200A-35%/120A-100% |
| Blagovna znamka | Villager |
| Izhodna napetost | 74 V |
| Premer elektrode | 1.6 mm - 5 mm |
| Priključna moč | 7.3 kW |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 7.45 kg |
| Varilni tok - varilni aparati | 20A-200A |
Opis izdelka
Zaščitna maska Držalo za elektrode Klešče za maso Jeklena krtača



