1 / 2Agm
VARILNI APARAT INVERTER IW-120 66242 AGM
SKU: S226274
5.0/5 (1 ocen)
87,49 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Nosilec elektrode Masa klešče
Tehnične lastnosti
| Kategorija | MMA varilni aparati |
| Tip varjenja | MMA (REL) |
| Delovni cikel | 120A-30%/65A-100% |
| Največji tok | 120 A |
| Blagovna znamka | Agm |
| Izhodna napetost | 20.8 - 24.8 V |
| Premer elektrode | 1.6 - 3.2 mm |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 4.22 kg |
| Varilni tok - varilni aparati | 20A-120A |
Opis izdelka
Nosilec elektrode Masa klešče



